Загорчич: Не ми хареса това, което се случи накрая

Наставникът на Славия Златомир Загорчич похвали футболистите си за представянето им, въпреки домакинското поражение с 0:1 от Черно море. “Равностоен мач. Черно море контролираше нещата през първото полувреме, ние - през второто. Направихме тази грешка в последните секунди, Черно море я използва и вкара гол. Не ми хареса това, което се случи накрая. Изпускаме моменти да направим по-рано фал в центъра на терена и едно напрежение през първото полувреме, незнайно защо. През второто направихме достатъчно ситуации, но не успяхме да вкараме. Противникът вкара и спечели мача.

Черно море тресна Славия с гол в последните секунди

Някой път ни трябва и късмет. Удар на Керчев не уцели вратата. Релният резултат беше хикс, за да сме доволни и двата отбора. Славия разчита най-много на българските футболисти и се надяваме да израснат още повече. Имаме трима национали в мъжкия и трима в младежкия отбор. Да им пожелая хубави игри, да израстват и напредват.

Не мога да не съм доволен от нито един мач. Имаме три загуби, но съм недоволен само от резултатите. Липсва ни малко късмет и по-голямо самочувствие. Трябва ни малка крачка нагоре и нещата ще се оправят”, заяви треньорът на “белите”.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!