Надежда с категоричен успех над Витоша (Бистрица)

Надежда (Доброславци) продължава с доброто си представяне в Югозападната Трета лига. След равенството с Балкан в предния кръг, вчера тимът записа категоричен успех у дома с 3:0 срещу Витоша (Бистрица).

Надежда поведе още в седмата минута чрез Николай Ковачев, а останалите две попадения паднаха след почивката. Лионел Матадос се разписа в 59-ата минута, а четвърт час преди края на редовното време Станислав Благоев оформи класическия резултат.

Резултати от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига

В 74-ата минута двата отбора останаха с по 10 човека, след като Николай Ковачев от домакините и Вилиян Спасов от Витоша получиха директни червени картони.

Това е второ поредно поражение за "тигрите", които се намират на четвърто място с актив от 50 точки.