Шесткратен шампион на България вкарва за дубъла на Хебър

Шесткратният шампион на България с екипа на Лудогорец Йордан Минев даде начало на головия рецитал за Хебър (Пазарджик) ІІ срещу Левски (Чепиници). Дубълът на “зелените” разби с 5:0 “сините” в домакинството си от 23-ия кръг на Югозападната Трета лига. На стадиона в град Сарая именно бившият национал Данчо Минев вкара за 1:0 в 22-ата минута. Стилиян Тисовски удвои в 45-ата минута, а след почивката по един гол вкараха Богомил Божуркин (48`), Сашо Лебанов (56`) и Джеймс Лима (70`). Веднага след петото попадение 41-годишният Минев напусна терена, за да отстъпи мястото си на Мартин Чаушов.

Вторият пореден домакински успех и общо шести за сезона изкачи Хебър на 17-то място с актив от 22 точки. “Сините” останаха на последното 20-то място след своето поражение №21 от 23 мача, като тимът продължава да няма победа през този сезон.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!