Бари: Загубихме, защото спряхме да играем, уверени сме, че можем да ги победим

Нападателят на Левски Билал Бари обяви след поражението с 1:2 от Лудогорец, че сините са загубили, защото в определени моменти са спирали да играят. “Загубихме, защото спряхме да играем в определени моменти. Трябва да работим повече и да сме по-уверени в собствената ни игра. Затова загубихме. Не показахме това, което можем. А можем много повече. Не мисля, че контузията на Михайлов беше основното за поражението. Травмата му не е тежка.

Нов гол на Сотириу в 90-ата минута матира Левски и доближи Лудогорец до поредна титла

Като цяло сме уверени, че можем да ги победим. Уверени сме в нашия стил на игра. Можем да спечелим всеки един мач, знаем го. Загубихме и не съм особено доволен, че вкарах”, заяви Бари.

Снимки: Борислав Трошев