Гигант тресна Родопа

Гигант победи Родопа (Смолян) в Съединение с 2:1. Срещата е от 21-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Заслужен успех за селекцията на Георги Мечечиев с оглед случилото се на терена през 90-те минути. Те доминираха и пропуснаха да вкарат още. Райко Алов откри резултата с глава след центриране от корнер, половин час след началния съдийски сигнал. Секунди преди почивката Мирослав Радев удвои след пас на Кристиян Николов. 120 секунди след началото на втората част, Даниел Кутев върна интригата след точно изпълнена дузпа – 2:1. Домакините протестираха срещу отсъждането й, както и при други решения на рефера. Двамата голмайстори за Гигант пропуснаха пак да се разпишат.