Очаквайте в 17:30: ЦСКА-София - Берое

Бърнли измъкна още една безценна точка

Бърнли спечели седма точка в последните си три мача, след като направи 1:1 с Кристъл Палас като гост в двубой от 27-ия кръг на Премиър лийг. Така отборът на Шон Дайк е вече само на точка от спасителната зона. Джефри Шлуп даде летящ старт на „орлите“ в деветата минута, когато засече много добро центриране на Олис. Домакините доминираха преди почивката, но не успяха да увеличат аванса си. Отборът на Бърнли изравни минута след подновяването на играта, след като капитанът на Кристъл Палас Лука Миливойевич, засече в собствената си врата центриране на Аарън Ленън.

Гостите се представиха значително по-добре след почивката, но Вегхорст пропусна една добра възможност, а веднъж негов гол бе отменен заради засада. Палас също имаше своите шансове за победа, но удар на Заха срещна гредата.

След този двубой Кристъл Палс заема 11-о място, докато Бърнли е 18-и, изоставайки само на точка зад Евертън, който по-късно днес играе с лидера Манчестър Сити.

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!