Сасарини: Тъжен съм, бяхме отлични през второто полувреме

Треньорът на Царско село Андреа Сасарини даде мнението си след поражението с 0:1 от Локомотив (Пловдив). Той похвали момчетата си за играта след почивката и призна, че е много разочарован от резултата.

Локомотив (Пловдив) удържа успеха над борбен Царско село

"Първо да кажа: мир, а не война! Това е най-важното. Не съм щастлив днес, можем да покажем много повече. Играхме добре, но можем повече. Работим всеки ден, ще вземем това, което ни трябва. Имаме нужда да подобрим нещата пред противниковата врата, трябва да анализираме някои мачове, през второто полувреме играхме отлично, минимум равенство заслужавахме. Трябва да имаш и късмет.

29 Локомотив (Пловдив) - Царско село

Ще работим върху нашето мислене, очакват ни големи мачове в бъдеще. Много съм тъжен заради резултата в днешния мач - видях, че моите момчетата дадоха всичко, но не взехме това, което заслужават. За мен това е тъжно, не е много добър период за работа, но трябва да продължаваме", заяви италианецът.