Лудогорец разгроми Хебър и на реванша - на живо с отзивите от Пазарджик след 0:5

Уотфорд излъга Астън Вила за първа победа при Рой Ходжсън

Уотфорд прекъсна серия от 12 поредни мача без победа във всички турнири, след като надделя с 1:0 над Астън Вила на "Вила Парк". Еманюел Денис Бонавентюр отбеляза единственото попадение в 78-ата минута и донесе първа победа на "стършелите" при Рой Ходжсън.

Стивън Джерард бе направил една промяна от мача с Нюкасъл - Дани Ингс започна на върха на атаката вместо Оли Уоткинс, който седна на пейката за началото. Исмаила Сар и Имран Луза бяха титуляри са Уотфорд.

В 13-ата минута Мартинес направи страхотно спасяване след удар на Еманюел Денис. Най-чистата ситуация за домакините педи почивката дойде в 32-рата минута, когато Буендия изведе перфектно Дани Ингс, но неговият удар срещна гредата.

Астън Вила доминираше, но не успя да материализира игровото си превъзходство и в 78-ата минута Уотфорд открадна трите точки след гол на Еманюел Денис, който засече с глава перфектно центриране на Исмаила Сар. Така "стършелите" прекъснаха головата суша, продължила четири мача. За Вила пък това бе втора поредна загуба и трети последователен двубой без победа в Премиър лийг.