Спортният директор на Борусия гневно към играчите: Да направят обрат, ако имат то*ки

Спортният директор на Борусия (Дортмунд) Михаел Цорк все още е вбесен от снощната загуба на неговия тим с 4:2 като домакин от Рейнджърс (Глазгоу) в първи мач от плейофната фаза на Лига Европа. Това призна самият той и призова играчите да отговорят на критиките и да постигнат резултат, който да ги класира в реванша.

Спешна среща в Борусия (Дортмунд) след разочароващите резултати

“Днес съм все още толкова разстроен и шокиран, колкото бях и снощи. Беше унизително и смущаващо представяне от първата до последната минута. Нашият отбор не бе готов за този мач и това представяне не бе на нивото на Лига Европа. Четвъртък вечер, лек дъждец и прожектори, противник като Рейнджърс, какво повече може да иска един футболист? Играхме вяло, закъснявахме с една крачка, нямахме скорост, не показахме желание, не стреляхме достатъчно. Не смятам, че е проблем в липса на качество в играчите, а в тяхното отношение. Думите ми са отправени към отбора - Ако отборът има то*ки, да направи обрат в реванша”, отправи гневен призив Цорк към играчите на Борусия.