Де Хеа: Трябва да се борим за нещо повече от топ 4

Манчестър Юнайтед трябва да се бори за нещо повече от място в топ 4, сподели вратарят на отбора Давид де Хеа след победата с 2:0 над Брайтън. Успехът бе постигнат с голове на Кристиано Роналдо и на Бруно Фернандес, след като съперникът бе останал с 10 души на терена. С победата Юнайтед изпревари Уест Хам на четвъртото място в класирането с 43 точки от 25 мача, въпреки че шестият Арсенал, който е на 4 точки отзад, има 3 мача по-малко.

"Страхотно е, когато постигнеш победа, още повече, че бяхме в серия от няколко равенства. Много сме доволни", каза испанският вратар, който направи страхотно спасяване при 0:0 първото полувреме. "Трябва да се борим за нещо повече от топ 4, но това е действителността. Има много отбори, които се борят за челните места, но с нашето качество трябва да печелим повече точки", допълни той.