Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Стамен Белчев: Сами си направихме мача труден

Старши треньорът на Арда Стамен Белчев сподели, че не е доволен от играта на своите футболисти срещу Пяст Гливице. Кърджалийци загубиха с 0:3, като 2 от попаденията паднаха в рамките на само 120 секунди.
Наставникът разкри, че се водят преговори с чуждестранни играчи и се надява те да се присъединят към отбора още на лагера в Турция.

Два бързи гола повалиха Арда срещу поляци

"Първото полувреме беше по-добро за нас. Въпреки, че отборът на Пяст владееше повече топката, стояхме добре в защита. Имахме една, две ситуации, които можехме да отиграем по-добре.
Второто започна лошо за нас. По-скоро ние сами си направихме двубоя труден. Хванаха ни на две контраатаки и мачът беше решен. Не съм доволен.

Трябва да бъдем концентрирани от първата минута. Трябва да си изкараме поуки, за да не повтаряме тези грешки. Знам как искам да изглежда съставът и на кои хора ще разчитам. Първите два мача се опитах да дам равни минути на всички футболисти. От другата среща ще се опитаме да подобрим някои елементи в играта и да изчистим състава".