Левски надви ЦСКА-София на Панчерево при U17

Юношите на Левски до 17 години победиха с 2:0 като гост ЦСКА-София в отложен мач от 9-ия кръг на Елитната група. Цветомир Тодоров откри за „сините“ в 34-та минута, а Преслав Бачев оформи крайния резултат в 80-та минута. Воденият от треньора Виктор Димитров тим дели първото място в класирането с Лудогорец с по 35 точки. "Червените" ще зимуват на четвърто място с 30 точки.

ЦСКА-София 0:2 Левски
0:1 Ц. Тодоров(34)
0:2 Бачев (80)

ЦСКА - София U17: 1. Алекс Божев, 21. Лъчезар Иванов, 4. Росен Божинов, 5. Росен Маринов, 8. Браян Стефков, 15. Димитър Петров, 18. Наско Цеков, 10. Васил Христов, 9. Георги Димитров, 11. Илиан Антонов, 23. Венцислав Иванов

Левски U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 7. Кристиан Красимиров (65 - 11. Адриан Райчев), 8. Цветомир Тодоров (75 – 18. Али Айвазов), 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров (87 – 19. Георги Русинов), 14. Александър Божилов, 16. Антоан Стоянов.