Атлетик и Борислав поделиха точките в регионалното дерби

Атлетик (Куклен) и Борислав (Първомай) завършиха наравно 2:2 в регионално дерби, играно в събота на стадиона в Куклен. Стефан Рабаджийски даде преднина на първомайци в 40-ата минута, но само след 3 минути Георги Стефанов изравни, а в продължението на първата част ветеранът Ванчо Траянов направи обрат. Георги Стайков в 68-ата минута възстанови равенството, а до края на мача този резултат се запази. В класирането Атлетик е 5-и с с 24 точки, а Борислав 6-и с 21. В следващия кръг в Първомай гостува Крумовград, а кукленци са гости на Гигант (Съединение) в ново регионално дерби.