Атлетик вкара пет гола на Ямбол в Куклен

Атлетик (Куклен) надигра с 5:0 едноименния тим на Ямбол в отложен двубой от 11-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Домакините доминираха срещу отслабения заради доста кадрови проблеми тим на гостите.

Последните удържаха равенството в началния половин час. В края му обаче Йълмаз Сюлейман откри резултата, наказвайки грешка на ямболската отбрана. След изпълнение на корнер, няколко футболисти се разминаха с топката и Никола Николов удвои секунди преди почивката. Интригата изчезна в началото на втората част, когато Георги Стефанов направи резултата класически след дузпа, отсъдена за нарушение. Същото се повтори и в 67-ата минута, когато точен от бялата точка беше капитанът Емил Аргиров. Аурел Мусай вкара с глава след центриране от фаул – 5:0.