Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Родопа надигра опашкаря Розова долина в Казанлък

Родопа (Смолян) победи Розова долина (Казанлък) с 2:0 като гост. Отложеният мач от 10-ия кръг на шампионата на „Трета лига“ – Югоизточна група се игра в сряда на стадион „Севтополис“ в Казанлък. И двата гола в срещата са дело на капитана на Родопа Теодор Стефанов. Първото поподение бе реализирано в началото на второто полувреме, а вторият гол падна в 76-ата минута. И двете попадения бяха след асистенции на Михаел Кисьов. С тази победа Родопа вече има актив от 16 точки, като в събота гостува на Локомотив II в Оризари.