Котканиеми с дебютен гол за Ураганите при завръщането си в Монреал

Каролина прекърши Монреал с 4:1 като гост, като Йеспери Котканиеми вкара първото си попадение за Ураганите и то точно срещу бившия си отбор.

21-годишното финландско крило напусна през лятото Монреал, за да се премести в Северна Каролина срещу 6.1 милиона долара. Той беше освиркван при всяко докосване на шайбата, но това отношение не го смути особено.

10:37 минути преди края на срещата той отклони удар на Брейди Скией, за да направи отново разликата два гола в полза на своя тим.

Себастиан Ахо се разписа на два пъти и подаде една асистенция, а Андрей Свечников реализира четвъртия гол.

С по две голови подавания се отличиха Винсънт Трочек и Теуво Теравайнен. Датският вратар Фредрик Андерсен завърши с 27 спасявания, като пусна едно попадение- на Тайлър Тофоли.