Смените на Фатих Терим пречупиха Локомотив в Москва

Галатасарай взе минимална победа с 1:0 като гост на Локомотив (Москва) в трети мач от груповата фаза на Лига Европа. Единственото попадение за тима на Фатих Терим бе дело на Мухамад Актуркоглу в 82-ата минута.

Всичко по-интересно в мача се случи през втората част, когато гостите от Турция бяха много по-активния тим и пропуснаха няколко добри възможности чрез Виктор Нелсън, Раян Бабел и Бариз Йелмаз, за да се стигне до 82-ата минута, когато двама от резервните футболисти на Фатих Терим - Морутан и Мухамед Актуркоглу комбинираха по много добър начин, а вторият успя да се измъкне зад защитата и да поеме великолепен пас, за да реши мача.

С тази победа Галатасарай продължава без загуба и оглави групата със 7 точки. Втори е Лацио с 4, а Марсилия заема третото място с 3.