Бдин се справи с дубъла на Ботев (Враца) за половин час

Бдин (Видин) надигра с 4:0 у дома втория отбор на Ботев (Враца) в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. Тотална доминация на домакините. Те си осигуриха трите точки за половин час през първото полувреме. Четвърт час след началния съдийски сигнал, Цветомир Тодоров засече топката след пас от дясно и от десетина метра откри резултата.

Той центрира в 22-ата минута и Ивайло Иванов удвои с глава. Бранителят се разписа за втори път в края на полувремето, когато беше точен от фаул – 3:0. Веднъж и гредата помогна на врачани след шут на Калоян Цветков. В средата на втората част бранител на Ботев игра с ръка и Александър Соколов вкара дузпата. Греда удари пък Деян Захариев. Още положения създадоха видинчани до края, но не успяха да ги материализират.