Септември II удари Хебър II на Югозапад

Дубълът на Септември (София) победи като гост с 3:1 втория състав на Хебър (Пазарджик) в мач от 12-ия кръг на Югозападната Трета лига. На стадион “Чепинец” във Велинград Даниел Кадьов даден аванс за домакините в 22-ата минута. През втората част столичани обаче обърнаха и стигнаха до трите точки след автогол на Димитър Харизанов (63), Теодор Белнейски (73) и Теодор Цветанов (90).

Това е втори пореден успех за Септември, който вече има актив от 17 точки и заема девета позиция. Четвъртото поредно поражение за Хебър остави състава на 16-то място с девет точки.