Локомотив (ГО) и Вихър си поделиха по полувреме и точка

2:2 приключи дербито на десетия кръг на Северозападна Трета лига между Локомотив (Горна Оряховица) и гостуващия му Вихър (Славяново). Домакините доминираха през първата част.

Голмайстори и резултати от 10-ия кръг на Северозападната Трета лига

Предимството им материализира Янислав Цачев. Той откри резултата в 7-ата минута, когато вкара отблизо. В 32-ата пък се възползва от подаване на Явор Генчев и се разписа още веднъж. Още няколко възможности пропиляха „железничарите“ до почивката. След нея вече славяновския тим взе инициативата. В 65-ата минута Тони Паликрушевн излезе сам срещу вратаря и вкара, но рефера не зачете попадението заради засада. В 71-ата минута обаче капитанът Константин Генков надигра горнооряховския страж – 2:1. Десетина минути по-късно ветерана Десислав Русев се пребори за топката и я подаде с глава към Цветан Петров, който изравни.