Първа загуба за Локо (ГО) в мач с четири греди и куп други пропуски

Лидерът в Северозападна Трета лига Локомотив (Горна Оряховица) записа първо поражение през сезона - 0:1 като гост на Янтра (Полски Тръмбеш). С успеха домакините зарадваха своя треньор Петър Кръстев, който празнува днес рожден ден. Срещата предложи много голови положения и само едно попадение. Още във втората минута Любо Генчев от Янтра излезе сам срещу стража на Локомотив, излъга го, но не успя да опъне мрежата. Последваха два удара на Тони Маричков от домакините в гредата. В 15-ата минута Генчев записа трета греда в актива на Янтра

В 30-ата минута Красен Славчев стреля с глава, но бранител на Локомотив изчисти от голлинията. В 35-ата минута гол на Калоян Илиев от домакините беше отменен. През второто полувреме футболистите от Горна Оряховица владееха повече топката, но така и не стигнаха до чисто голово положение. В 46-ата минута Генчев отново тресна дирека, а в 50-ата Славчев докосна попадение, но отново не сполучи. В 75-ата минута обаче последният намери мрежата с удар с глава, засичайки центриране на Любо Генчев.