Вихър победи с лекота Левски (Левски) в дербито на Плевенска област

Вихър (Славяново) се наложи с 4:0 над гостуващия му Левски (Левски) в дербито на Плевенска област. Двубоят бе от деветия кръг на Северозападната Трета лига. Заслужен успех за домакините, които бяха по-добри през целия мач. След центриране от фаул в 27-ата минута Иван Иванов си вкара автогол. Секунди след почивката Йоан Петков се измъкна очи в очи с вратаря и удвои. В 65-ата минута капитанът Константин Генков подаде топката пред празната врата към Ивайло Иванов, който я търкулна в мрежата и резултатът стана класически. Двамата си размениха ролите само 5 минути по-късно за крайното 4:0. Още доста положения пропиляха вихърци.