Черноморец се върна към победите

Отборът на Черноморец (Бургас) надви като гост с 2:1 Родопа (Смолян) в мач от 9-ия кръг на Югоизточната Трета лига. “Акулите” поведоха до почивката с попадения на Мирослав Радев (8) и Милен Танев (33). Интересното е, че и двата гола дойдоха след изстрел отдалеч. Домакините върнаха един гол през втората част. Негов автор бе Иван Ангелов в 58-ата минута. Родопа опита да изравни след почивката, но нов гол нямаше и трите точки заминаха за Бургас.

Така след два мача без победа "акулите" се върнаха към победите. Четвъртият успех на Черноморец изкачи състава на седмо място с 15 точки. Тимът от Смолян пък след двете поредни равенства отново загуби и остана на 15-то място с шест точки.

снимка:chernomoretz1919