Черноморец бързо свали Рилци на земята

Отборът на Рилци (Добрич) не успя да затвърди доброто си представяне отпреди седмица и допусна нова, шеста загуба в Североизточната Трета лига. Този път Черноморец (Балчик) надви новака в първенството с 2:1 като гост в мач от 7-ия кръг.

Резултати, голмайстори и класиране след 7-ия кръг на Североизток

Юлиян Загоров даде аванс на гостите в 15-ата минута, но 10 по-късно Дейвид Венциславов спаси. През втората част обаче Черноморец удари за втори път своя съперник и Светослав Николов вкара в 63-ата минута, за да донесе трите точки в Балчик.

Рилци остават на 12-ото място с едва 3 точки от 21 възможни. Черноморец от своя страна записва втора поредна победа, след която заема 5-ата позиция с 11 точки.