Левски разгроми Ботев (Враца) при U15

Юношите на Левски до 15 години победиха с 9:0 на стадион Георги Аспарухов връстниците си от Ботев (Враца) в мач от 6-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Хеттрик за водения от треньора Стоян Димов тим вкара Стивън Стоянчов – в 7-ата, 15-ата и 24-ата минута. Два гола добави Денис Гиведжов - в 13-ата и 23-ата минути, а по веднъж се разписаха Мартин Борисов в 10-ата, Данаил Ластарджиев в 35-ата, Марто Бойчев в 36-ата и Кристиян Илиев в 52-ата минути.

Левски U15 е на четвърто място в класирането с 13 точки. Лидер е ЦСКА-София 18 точки. Ботев (Враца) е 14-ти с 3 точки.

Съставът на Левски U15: 12. Александър Марков, 6. Кристиан Йорданов (36 – 9. Ивайло Методиев), 16. Данаил Ластарджиев, 22. Мартин Борисов, , 19. Давид Димитров, 4. Мартин Здравков, 14. Михаил Петров (к) (36 – 13. Анатоли Кръстев), 10. Марио Данчев, 20. Марто Бойчев (36 - 5. Стоян Добрев), 17. Денис Гиведжов (36 – 18. Кристиян Илиев), 8. Стивън Стоянчов (36 – 11. Калоян Атанасов).

Снимка: levski.bg