Безгрешни двойни шампиони в държавното по летен биатлон

Четирима млади биатлонисти си тръгнаха с по две титли от завършилото през уикенда в Чепеларе държавно лятно първенство. Александър Андреев, Сияна Мъглова, Калин Вълевски и Десислава Минчева спечелиха надпреварите както в спринта, така и на следващия ден в по-дългата „индивидуална“ дисциплина.

Радващо е, че всички шампиони и 21 от общо 24-те медалисти завършиха без грешка в стрелбата. Лично президентът на Българска федерация биатлон, олимпийската шампионка Екатерина Дафовска награди призьорите и приветства участниците. Стотици изгледаха стартовете с огромен интерес.