Спартак (Варна) се сгромоляса в Разград

Спартак (Варна) загуби гостуването си на дублиращия отбор на Лудогорец с 1:2. Иван Колев откри резултата за варненци в 29-ата минута, което даде предпоставка соколите да се изкачат още повече в челото на класирането.

В началото на второто полувреме Димитър Митков изравни от дузпа, а в 70-ата минута Хюсеин Кельовлуев изведе дубъла на орлите напред в резултата. Към края отлична възможност за изравняване се откри пред голмайстора на Спартак Мехмед Сабри, който обаче пропусна сам срещу вратаря на домакините.

Така Спартак си тръгна без точка от Разград и продължава битката за челните позиции във Втора лига.