Множество обрати и 10 гола между Локо (Пловдив) и Севлиево Лейдис

4:6 завърши срещата между Локомотив (Пловдив) и Севлиево Лейдис в мач от 3-ия кръг на Женското ни футболно първенство. Още преди да бяха изминали първите 10 минути домакините от Пловдив водеха с 2 гола, дело на Цветана Манчева (3') и Даниела Савова (6'). В 17-ата минута Вяра Пелитева вкара за гостите, но Мирослава Димовска (34') отново върна аванса от 2 гола за домакините. До края на полувремето Пламена Рачева (41') и Вяра Пелитева (43') върнаха равенството в мача - 3:3 .

Локомотив (Стара Загора) прегази ЛП Супер спорт

Втората част започна с нов гол на Пелитева в 47-ата минута, който изведе Севлиево напред, но само 10 минути по-късно Локо изравни чрез Гергана Илийчева. С два гола на Весела Петкова (65') и Десислава Димитрова (69') обаче гостите си тръгнаха с трите точки.

Така отборът на Севлиево Лейдис продължава с доброто представяне и записва трети пореден успех в първенството. Тимът има 9 точки и заема третото място. Локо (Пловдив) от своя страна е на другия полюс и все още няма пункт в актива си, като заема 15-ото място.