Родопа загуби от Ямбол, тимът от Смолян се оплака от съдийството

"Родопа (Смолян) загуби гостуването си на Ямбол 1915 с 2:3, след като главният рефер на двубоя Боян Славков от Пловдив, отсъди две скандални дузпи за домакините", коментират двубоя от Родопа в своята страница.

Мачът от 6-ия кръг на първенството на Трета лига – Югоизточна група се игра в съботния ден в Ямбол. Домакините откриха резултата в 30-ата минута, след доста спорно посочване на бялата точка в наказателното поле на гостите от страна на Славков. Точен за Ямбол 1915 бе Сашо Андонов. Равенството бе възобновено само 3 минути по-късно с гол на Николай Тихомиров. В края на полувремето, отново главният съдия се намеси и отсъди втора дузпа за тима от Ямбол. Сашо Димитров бе точен и направи резултата 2:1. През вторите 45 минути с гол за домакините се разписа отново Сашо Димитров в 85-ата минута, като малко след това Чавдар Палагачев успя да намали резултата.