Бела писа 6 на Левски от Чепинци

Отборът на Беласица (Петрич) разпиля Левски (Чепинци) с 6:0 в мач от 7-ия кръг на Югозападната Трета лига. Съставът на Саша Симонович, който миналата седмица загуби с 1:2 от Оборище (Панагюрище), беше безкомпромисен на своя стадион “Цар Самуил”. Йордан Тодоров даде аванс на петричани в 15-ата минута, а в 23-ата минута Валентин Костов удво ис глава. През втората част Йорданов отново се разписа за 3:0. След него Живко Димитров, който влезе от пейката, Лъчезар Дафков и автогол на Емил Пантев оформиха крайното 6:0 за Бела.

С този успех Бела остана на първо място с 18 точки и цели 21 гола отбеляза в първите седем двубоя. Отборът на Левски остана на последното 20-то място с едва една точка. Другата седмица “комитите” гостуват на Хебър II, докато тимът от Чепинци е домакин на другия лидер Балкан (Ботевград), който има също 18 точки.