Уулвс отлепи и записа първа победа

Уулвърхамптън записа първа победа във Висшата лига под ръководството на Бруно Лаже. “Вълците” спечелиха с 2:0 при гостуването си на Уотфорд. От началото на сезона Уулвс бе записал три поредни загуби с 0:1 в първенството. Първото попадение за тима дойде след автогол на Франсиско Сиералта, който падна в 74-ата минута. След това на терена се появи новото попълнение Хий-Чан Хуан и южнокореецът се разписа в дебюта си седем минути преди края на редовното време.

Уотфорд бе в серия от 10 поредни домакински победи, повечето от които дойдоха в Чемпиъншип миналата кампания. Тимът на Хиско Муньос имаше своите шансове, но след почивката отстъпиха инициативата. Преди откриването на резултата най-добрите положения за Уулвс се откриха пред Нелсон Семедо, но той на два пъти не се възползва. Удар на Раул Хименес с глава пък мина встрани от вратата. Мексиканецът не се е разписвал след завръщането си в игра след тежката контузия.