ЦСКА 1948 разпиля Левски при U19

Юношите на ФК ЦСКА 1948 до 19 години разбиха с 3:0 връстниците си от Левски. Срещата се игра на изкуствения терен на "Герена". С успеха "червените" събраха 9 точки в актива си, докато за "сините" това бе първо поражение от началото на сезона и те остават с 6 точки. Гостите поведоха в резултата с гол на Александър Георгиев. Той се разписа с глава след центриране от корнер през първата част. В последните 20 минути на мача две попадения вкара Цветомир Цанев. Нападателят два пъти се озова сам срещу вратаря на Левски и го преодоля. В средата на втората част Левски остана с човек по-малко.

50 Левски U19  - ЦСКА 1948 U19 0:3