Христозов: Липсваше ни опит и концентрация в ключовите моменти

Наставникът на Витоша (Бистрица) Николай Христозов даде мнението си след загубата на своя тим от Хебър в мач от втория предварителен кръг от турнира за Купата на България. Двата отбора не се победиха след първите 90 минути, като завършиха 1:1, но в продълженията Хебър вкара още 3 гола и грабна успеха с крайното 4:1.

Хебър смаза Витоша в продълженията и чака ЦСКА - София в Пазарджик

"Добър мач срещу изключително добър отбор. Много добро впечатление ми направи тимът на Хебър още при разбора. Смятам, че нашият отбор се противопостави добре. В определени моменти ни изигра лоша игра неопитността и концентрацията във важните моменти - в началото на продълженията. След това паднахме духом.

Аз знам, че тези момчета могат много. Показват го по време на тренировка. Смятам, че с малко време, което ще им дадем, ще бъдат много добре. Смятам, че до зимата ще са много по-добре.

32 Витоша (Бистрица) - Хебър 1:4 (Купа на България)

Първото ни нещо е да се възстановим. Още от сега започва възстановяването. С тренировки утре, в четвъртък, в петък да възстановим и в събота няма да имаме никакво оправданение. Очаквам да се раздадем, очаква ни сериозен съпереник, който играе добър футбол. Очакванията ми са да победим и да играем добре", заяви Христозов.