Витоша (Бистрица) закотви Надежда на дъното

Отборът на Витоша (Бистрица) победи с 3:1 Надежда (Доброславци) в мач от петия кръг на Югозападната трета лига. Томи Костадинов откри резултата за домакините в 26-ата минута, а пет минути преди края Цветомир Тодоров от гостите получи втори жълт картон и трябваше да напусне терена предварително.

Буквално преди последния съдийски сигнал за първата час Цветомир Вачев удвои преднината с третия си гол от началото на сезона. В 53-ата минута Михаил Петров покачи на 3:0 в полза на Витоша, а почетното попадение за Надежда (Доброславци) дойде в 65-ата минута и бе дело на Борислав Борисов.

С успеха си днес Витоша заема пета позиция в класирането с десет точки. Надежда пък регистрира пета поредна загуба и е на дъното без актив до момента.