Санчо попадна в класация на разочарованията на кръга в Премиър лийг

Крилото на Манчестър Юнайтед Джейдън Санчо записа първи мач като титуляр за новия си клуб при победата с 1:0 над Уулвърхамптън през уикенда. Той обаче не успя да блесне с изявите си и попадна в класацията за 11-те най-слаби играчи на кръга на сайта football365.com.

“Дебютът на Санчо в Премиър лийг? Скука - искаме CR7. Може би не беше толкова зле, но нямаше и големи фанфари от звездната покупка на Манчестър Юнайтед, след обявяването на привличането на още по-звездната покупка. Санчо имаше шанс да накара всички да забравят за Кристиано Роналдо за 90 минути, но феновете така и не запяха името му. Накрая той изгледа последните 20 минути от резервната скамейка, а през това време тимът подобри представянето си. Неговият момент в мача бе едно изчистване с глава, с което даде старт на поредната опасна атака на Уулвс. Представянето на 21-годишния футболист в Премиър лийг никак не впечатлява до момента”, е коментарът относно представянето на крилото.

Иначе в тази класация попадат и цели четирима футболисти на Арсенал, който допусна разгромна загуба с 0:5 от шампиона Манчестър Сити. Това са Седрик Соареш, Сеад Колашинац, Гранит Джака и Пиер-Емерик Обамеянг.