Черноломец и Черноморец (Балчик) си поделиха по полувреме в Попово

При 1:1 приключи двубоя от третия кръг на Североизточната Трета лига в Попово между Черноломец и Черноморец (Балчик). Съперниците си поделиха надмощието в по едно полувреме.

Домакините започна много силно първото. Създадоха няколко положения, но Васил Марков, Беадир Беадиров и на два пъти Диян Димитров се разминаха с гола. Тихомир Кънев обаче беше безпогрешен в 35-ата минута – 1:0.

През втората част футболистите от Попово се измориха и съперникът веднага взе инициативата. Създаде няколко ситуации. Юлиян Загоров уцели гредата. Именно той изравни резултата, реализирайки с глава в 70-ата минута.

Десетина по-късно съотборникът му Здравко Серафимов напусна с контузия.