Локо (Мездра) се справи с Янтра (Полски Тръмбеш)

Локомотив спечели в 2:0 в Мездра срещу Янтра (Полски Тръмбеш) в мач от четвъртия кръг на Северозападна Трета лига. Заслужен успех за домакините с оглед случилото се на терена. Селекцията на Николай Нинов наложи начален натиск, който приключи с гол в 13-ата минута.

Реализира го Лионел Матадос след подаване на Пламен Венелинов. После гостите изравниха играта. Най- чистото им положение беше удар с глава, но топката излезе в аут. В началото на втората част Васислав Димитров даде дълъг пас, стълбът в защитата на Янтра, Красен Славчев се подхлъзна, Ивайло Златев овладя и покачи на 2:0. До края двамата голмайстори и Методи Янков пропуснаха по едно положение.