Спартак отнесе Пещера (Галата) с 9:1 в Плевен

Спартак (Плевен) разгроми гостуващия му Пещера (Галата) с 9:1 в мач от четвъртия кръг на Северозападната Трета лига. Преслав Антонов беше над всички – хеттрик и три асистенции, като уцели гредата още във 2-ата минута.

Резултати и голмайстори след 4-ия кръг на Северозападна Трета лига

В 12-ата откри резултата с прехвърлящ удар от 35 метра след пас на Лъчезар Ковачев. В 20-ата удвои с неспасяем шут по диагонала от 25 м. Кристиян Иванов направи резултата класически с глава след центриране на съотборник. Скоро Антонов открадна топката и я насочи в мрежата зад Георги Милчев. Малко след това подаде на Мартин Милков за 5:0.

После дойде рециталът на влезлия като резерва Христо Спасов. Той реализира хеттрик между 70-ата и 80-ата минута. За първите две попадения получи топката от Антонов, а за третото финтира цялата защита на съперника. Секунди след него беше фаулиран за дузпа и сам я вкара. В 86-ата Альоша Илиев се възползва от разсеяната отбрана на домакините и реализира почетния гол за Пещера.