Левски (Крумовград) елиминира Саяна за Купата

Левски (Крумовград) се класира за следващия кръг от турнира за Купата на България. Възпитаниците на Стефан Генов победиха с 2:0 Саяна (Хасково).

Срещата се игра в село Черноочене и бе ръководена от елитния рефер Радослав Гидженов.

Двубоят се разви прекрасно за тима от Крумовград, след като успя да поведе още в първата минута. В 35-та минута капитанът Красимир Илиев покачи резултата на 2:0 след прецизно изпълнен пряк свободен удар.

Така Крумовградчани се прибраха на полувремето с аванс от два гола.

През второто полувреме за отборът на Саяна се появи и новото попълнение Свилен Щерев, но до промяна на резултата не се стигна.

Така Левски (Крумовград) чака жребия за следващия кръг, в който се включват и отборите от Втора лига, а срещите са предвидени за 8-9 септември.