Великов: Равенството е реалният резултат в Перник

Снощи Етър завърши 2:2 в Перник срещу Миньор. Двубоят е от шестия кръг на Втора лига. Ето и коментара на старши треньора на „болярите“ Веселин Великов:

Много емоция и четири гола на Миньор и Етър

„Равенството е реалният резултат в Перник. Можехме да спечелим мача, ако не бяхме допуснали да ни изравнят от нищото в края на първото полувреме. От друга страна пък ако бяха признали техния гол, развоят можеше да е различен. Не съм доволен от действията ни при статичните положения на съперника. Анализирахме ги доста пъти в дните преди срещата, но не показахме успешно противодействие. През второто полувреме бяхме агресивни, но не и преди почивката. Липсваше ни пълна концентрация в последния пас на атаката и завършващия удар. Положителното беше, че оползотворихме малкото създадени голови положения. Хареса ми, че когато изоставахме с 1:2, взехме инициативата и търсихме гола до последно, въпреки лошия терен. Негативно повлия отсъствието на Дани Младенов и Яни Пехливанов. Доволен съм обаче от момчетата, които ги заместиха – Николай Янков и Ромеш Ивей. Относно постоянните питания за целите на отбора ще уточня за пореден път: С тези футболисти ще преследваме място в призовата тройка. Ако кажа друго, означава да излъжа феновете и въобще всички. Ще подценя и футболистите ни, които съм категоричен, че имат нужния потенциал да постигнат целта“.