Санчо дебютира като титуляр при успех на Юнайтед в контрола

Новото попълнение на Манчестър Юнайтед Джейдън Санчо записа първи мач като титуляр за “червените дяволи”. Той започна от първата минута при победата с 3:1 в контрола срещу Бърнли, която се изигра днес на “Олд Трафорд” при закрити врата.

Санчо вече направи официалния си дебют за тима при успеха с 5:1 над Лийдс, но тогава той влезе на терена като резерва. За разлика от него, другото ново попълнение Рафаел Варан все още не е записал нито минута за Юнайтед, тъй като започна тренировки с отбора едва вчера. Що се отнася до самата контрола, Бърнли изненадващо поведе в началото на мача с гол на Аарън Ленън. Антони Марсиал обаче бързо изравни, а с голове на Джеси Лингард и Фред домакините стигнаха до победата. Следващият мач на “червените дяволи” е шампионатно гостуване на Саутхамптън в неделя.

Състав на Манчестър Юнайтед: Хийтън, Далот, Байи, Магуайър, Уилямс, Матич, Ван де Беек, Мата, Санчо, Лингард, Марсиал (Ковар, Линдельоф, Джоунс, Уан-Бисака, Шоу, Фред, Погба, Фернандеш, Гарнър, Джеймс, Грийнууд, Меджбри)