Ботев и Спартак II (Варна) завършиха наравно в Нови Пазар

При 2:2 приключи приятелската среща в Нови Пазар между местния Ботев и втория отбор на Спартак II (Варна). Стана равностойна битка, освен четирите гола, съперниците уцелиха и по веднъж гредите.

Домакините откриха резултата чрез Йордан Милков десетина минути след началния съдийски сигнал. Четвърт час по-късно Калоян Янчев наказа грешка на бранител от Ботев за 1:1. В 30-ата минута след центриране от фаул пред варненската врата, Георги Юлиянов в стремежа си да избие едва не си вкара автогол, насочвайки топката в гредата. Десетина минути след почивката Константин Богданов с глава даде аванс на Спартак. След центриране в 65-ата минута обаче Йордан Миленов овладя топката, прехвърли вратаря и довкара за окончателното 2:2. Накрая Симеон Иванов можеше да донесе победата на варненския тим, но като прехвърли вратаря, топката се удари в гредата.