100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Станислав Костов: Не заслужавахме да загубим, не знам как да коментирам последните 5 минути

Нападателят на Пирин (Благоевград) Станислав Костов коментира загубата на своя тим с 3:2 от Берое. Костов вкара за 2:1 в 24-ата минута, но в края на срещата "орлетата" допуснаха обрат и загубиха срещата.

Берое прибра трите точки след късна драма и пет гола в Благоевград

"Нещастен съм, мисля, че не заслужавахме да загубим. Играхме добре, борихме се, тичахме. Не знам как да коментирам последните 5 минути. Тежко е, но няма какво да направим. Играхме добре, но последните 5 минути ни вкараха два гола и за отбор като нас това не трябва да се случва.

Нормално е да се приберем накрая. Оставаха 5 минути до края. Съвсем нормално бе да задържим резултата. Тежко е, но това е футболът. Не го приемаме добре в съблекалнята, лошото е и че не успяхме да зарадваме привържениците.

Щастлив съм, че вкарах. Манолев ми подаде топката, погледнах с периферията вратаря и видях, че там няма да може да реагира. Пирин винаги е бил мой дом. Даде ми шанс, когато бяха на 17-18 години, след това ме върна във футбола на 25-26 и сега отново. Щастлив съм, че хората ме приемат и това ме кара да давам още повече от себе си.

29 Пирин - Берое

Надявам се от следващия мач да започваме да печелим и да радваме феновете.

Искам да пожелая успех на Локомотив (Пд). Представлява България, България е над всички и дано стигнат до добър резултат. Ще се подготвим добре, ще си анализираме грешките и отиваме да си вземем мача. Ние сме опитен отбор. Имаме големи шансове", заяви Костов.