Вихър излъга Левски в град Левски

Вихър (Славяново) спечели с 2:1 гостуването си в град Левски на едноименния тим в контрола. Съперниците си разделиха по едно полувреме. Първото беше за левскарите. В 25-ата минута Раденцов изпълни фаул, топката уцели напречната греда, падна на тревата, после пак се удари в гредата. Изпълнителят на фаула и съотборниците му твърдяха, че топката е преминала голлинията, но реферът не зачете попадението и мача продължи при 0:0.

Само след 5 минути Раденцов подаде на Венцислав Миленов, той прехвърли Светлин Линев и откри резултата. Голмайсторът оползотвори само тази възможност от общо 4-те, които Раденцов му създаде. Пред отсрещната врата Ивайло Иванов отправи един опасен удар.

Вихър и Янтра (Полски Тръмбеш) си вкараха по 2 гола и пропиляха над 20 положения

След почивката славяновския тим наложи надмощие, а футболистите на Левски отпаднаха физически. В 55-ата минута Цветан Петров възстанови равенството след асистенция на Константин Генков. Самостоятелен пробив на Благовест Ленков завърши с победен гол в 70-ата минута. Ивайло Иванов изтърва още една възможност да се разпише.

Шансове да превзеват вратата на левскарите имаха още Йоан Петков, Генков и Миленов.