Вихър и Янтра (Полски Тръмбеш) си вкараха по 2 гола и пропиляха над 20 положения

2:2 завършиха призьорите от последното първенство на Северозападната Трета лига – Вихър (втори в класирането) и Янтра (Полски Тръмбеш) (трето място) в контрола, играна в Славяново. Мачът беше същинско зрелище на атакуващия футбол, като освен 4-те попадения, съперниците пропиляха над 20 чисти голови положения. Двубоят започна с 10-минутен натиск на гостите, които пропуснаха 4 пъти да открият резултата. Вместо това домакините им нанесоха тежък удар. В 20-ата минута новото им попълнение Благовест Ленков завърши бърза контраатака с гол. Той матира съперника още веднъж след самостоятелен пробив в 25-ата минута. Четвърт час по-късно футболистите на Янтра върнаха интригата с попадението на 17-годишния Виктор Василев. Секунди преди края Красен Славчев реализира с глава за окончателното 2:2.