Септември (Тервел) започна контролите със 7:0

Септември (Тервел), трети в класирането на миналия сезон в Североизточна Трета лига, започна контролите от подготовката си със 7:0 у дома срещу Червена звезда (Дулово). Селекцията на Красимир Неделчев и асистента му Антон Стоянов можеше да бие и с двуцифрен резултат.

Септември (Тервел) с изцяло обновен стадион за новия сезон

Тон за разгрома даде Михаил Михайлов с попадението си в 20-ата минута. Само 5 минути по-късно Денис Кадир удвои. Той направи резултата класически в 31-ата минута. Гостите също имаха две ситуации, но Мохамед не успя да се разпише.

След почивката за домакините излезе нова единадесеторка, доста смени направи и тима от Дулово. Промените не се отразиха на тоталното надмощие на Септември. В 57-ата минута Кристиян Пашков вкара за 4:0. Скоро се разписа и Васил Йонов. В 67-ата минута точен беше Стефан Стефанов. Четвърт час преди края Назиф Фарадин оформи окончателното 7:0.