Пирин лейдис победи в последното си домакинство за сезона

Пирин лейдис победи с 1:0 Енко (Пловдив) в среща от 25-ия кръг на държавното ни първенство при жените Swiss Capital League, играна на базат в село Падеш. Единственото и победно попадение реализира Емили Дамянова в 15-ата минута.

Локо (Стара Загора) победи Локо (Пловдив) в "железничарското" дерби при жените

Това бе  последното домакинство за Пирин лейдис в първия за отбора сезон в женското ни първенство. Това бе и поредна победа за момичетата от Благоевград, които преди това надиграха Риал Ковачевци с 5:0 и Етър с 3:1.

Във временното класиране Пирин е на четвъртото място с 51 точки, а Енко са десети с 22.