Ман Юнайтед развали изпращането на Еспирито Санто

Уулвърхамптън не успя да изпрати Нуно Еспирито Санто подобаващо, тъй като загуби с 1:2 от Манчестър Юнайтед в последния кръг от сезона. 4500 зрители пристигнаха на "Молиню", за да се сбогуват с мениджъра, който изненадващо обяви, че си тръгва.

Срещата не бе от голямо значение и за двата отбора. "Червените дяволи" си бяха осигурили сребърните медали. Те обаче приключиха сезона без загуба като гост във Висшата лига за първи път в историята си.

"Вълците" имаха желание да се разделят с Еспирито Санто с успех и започнаха активно. Антони Еланга обаче изведе гостите напред в 15-ата минута след удар с глава. 19-годишният швед започна като титуляр в мач от Висшата лига за втори път в кариерата си.

Уулвс успя да изравни в 39-ата минута, когато Нелсон Семедо отбеляза първия си гол за клуба. Ман Юнайтед обаче си върна преднината в добавеното време на първата част. Хуан Мата се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение на Сайс срещу Ван де Беек. Съдията първоначално реши, че няма нарушение, но след разглеждане с ВАР посочи бялата точка.