Важна победа за Енко в пловдивското дерби срещу Пълдин

Енко (Пловдив) постигна важна победа като гост над Пълдин (Пловдив) в женското пловдивско дерби. Двубоят бе част от 21-ия кръг на Swiss Capital League, а Енко се наложи с 2:0.

Два хеттрика и общо 7 гола за Етър ВТ срещу ЖФК Варна

Двата гола паднаха през първата част и бяха разделени само от 4 минути. Надежда Атанасова вкара в 34-ата минута, а в 38-ата Йоана Милева отбеляза и второто попадение, което се оказа и последно в срещата.

Трите точки са изключително важни за Енко, който настига ЖФК Варна в крайното класиране. Морският тим бе разбит от Етър ВТ и така пловдивският отбор е само на точка от него. Енко е 11-ти със 17 пунтка, докато момичетата от Варна заемат 10-ата позиция с 18. Пълдин от своя сртана е предпоследен с едва 6 точки след 21 мача.