възможно ли е съдийски грешки да опредлят шампионът на Англия - гледайте "Контра"

Два хеттрика и общо 7 гола за Етър ВТ срещу ЖФК Варна

Тимът на Етър ВТ постигна гръмка победа като гост над ЖФК Варна в мач от 21-ия кръг на Swiss Capital League. Момичетата от Велико Търново смазаха със 7:0 своя противник, а в герои за своя тим се превърнаха Велизара Владимирова и Мирела Моева.

Прекрасно попадение и гол в последните секунди белязаха ремито между Барокко и Локо (СЗ)

До 21-ата минута резултатът вече бе 3:0 след хеттрик на Владимирова, която се разписа в 3-ата, 9-ата и 21-ата минута. 7 минути преди края на първата част Моева вкара за 4:0, а през второто полувреме добави още три гола на своята сметка (58’, 60’, 72’). Така всички седем попадения бяха дело на само две футболистки.

Варненския тим продължи с лошото си представяне и остава на 10-ата позиция с 18 точки след 21 мача. Пред него на 5 точки е Севлиево Лейдис. Етър от своя страна има в актива си 39 пункта, като се изравнява с отборите на Пирин лейдис и ЛП Супер спорт. Великотърновският тим заема 6-ата позиция.